BİZ KİMİZ

Yurt içinde aranılan marka olma özelliğimizi, 90 ülkeye
yaptığımız düzenli ihracatlarla yurtdışına taşımış
olmanın yanı sıra, yeniliklere açık ve kendisiyle
rekabet içinde olan bir firma olarak
her geçen yıl vizyonumuzu genişletmekteyiz...

STARAX 1996 yılında mutfak ve mobilya aksesuarları sektöründe hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. Kurulduğumuz günden bu yana her yıl artan ürün çeşitliliği, büyüyen iş gücü ve kapasitemizle, doğaya, çevreye ve çalışanlarımıza saygı bilinciyle 28. yılımızda Tekirdağ Velimeşe Organize Sanayi Bölgesindeki 32.500m² kapalı, 10.000m² açık alana sahip fabrika binamızda genç dinamik çalışanlarımız ile kaliteden ödün vermeden üretime devam etmekteyiz.

AR-GE’ye verdiğimiz önem ile her geçen yıl ürün yelpazemizi geliştirerek sektöre yeni bir renk katmaktayız. Artan kapasitemiz, güçlenen deneyimli kadromuz ve yeni ileri teknoloji tesis ve makinelerimizle siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Yurt içinde aranılan marka olma özelliğimizi 90 ülkeye yaptığımız düzenli ihracatlarla yurtdışına taşımış olmanın yanı sıra, yeniliklere açık ve kendisiyle rekabet içinde olan bir firma olarak her geçen yıl vizyonumuzu genişletmekteyiz.

Ürün gruplarımız; fonksiyonel kiler sistemleri, ergonomik tezgah altı ve köşe dolabı üniteleri, mutfaklarınıza yeni bir estetik anlayışı getiren set arası aksesuarlar, dolap içi ideal kullanım alanları açan raf grupları, hayatımızı kolaylaştıran gardırop aksesuarları ve modern banyo aksesuarlarından oluşmaktadır.

Siz değerli müşterilerimizin güveni ve desteği ile her zaman daha çok çalışarak yolumuza devam edeceğiz…